kaffeservis silver

kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver
kaffeservis silver

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, rokokostil, 1900-tal, bestående av kaffekanna, gräddkanna och sockerskål, samt bricka i avvikande mönster, svenska importstämplar, totalvikt ca 1300 gram

857931

2021-01-09