Rakspegel 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, delvis fanérad i valnöt, skulpterad dekor, faseterad spegel med 2 utdragbara ljushållare, skiva i marmor, höj och sänkbar, höjd ca 144 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

857952

Päivämäärä:

2020-12-22