Rakspegel 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, delvis fanérad i valnöt, skulpterad dekor, faseterad spegel med 2 utdragbara ljushållare, skiva i marmor, höj och sänkbar, höjd ca 144 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
857952
Päivämäärä:
2020-12-22