Stolar Saarinen

Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen
Stolar Saarinen

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EERO SAARINEN, "Executive Arm Chair", karmstolar, 4 st, Knoll International för Nordsika Kompaniet, stoppad sits, ljus klädsel, svartlackerat underrede, etikettmärkning, sitthöjd ca 43 cm

Torkad stoppning, smärre ytskador, klädsel m fläckar o slitage

857963

2020-12-23