Byråar Regencystil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅAR, 1 par, bemålade, 1900-talets andra hälft, Regencystil, välvd front, 4 lådor, den övre räfflad, bård i tandsnitt, beslag i mässing, höjd ca 80, 74x47 cm
Senare bemålning, slitage
857969
2020-12-27