Byråar Regencystil

Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil
Byråar Regencystil

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BYRÅAR, 1 par, bemålade, 1900-talets andra hälft, Regencystil, välvd front, 4 lådor, den övre räfflad, bård i tandsnitt, beslag i mässing, höjd ca 80, 74x47 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, slitage

857969

2020-12-27