Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HILDING WERNER (1880-1944): Vinterlandskap med figur, monogramsignerad H W, olja på duk, 70x55 cm
Dukskador, hål, färgbortfall
857970
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här