Klubbat för:
5 000 SEK
5 000 SEK
BERGBOMS, modell "G120 M", golvlampa, ca 1970-tal, stomme och skärm i mässing, raster i plast, fot i järn, etikettmärkt, höjd ca 120 cm
Fungerar enligt uppgift, rastret med skador
857971
2020-12-30