Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

BERGBOMS, modell "G120 M", golvlampa, ca 1970-tal, stomme och skärm i mässing, raster i plast, fot i järn, etikettmärkt, höjd ca 120 cm

Fungerar enligt uppgift, rastret med skador

857971

2020-12-30