Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, för industri, 1900-talets första hälft, märkt Esetlampan, reglerbar höjd
Slitage, ytskador
857972
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här