Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
THURE WALLNER (1888-1965): Sparvhök, signerad Th. Wallner, olja på duk, 38,5 x 46,5 cm.
PROVENIENS: Salongen, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1922
857973
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här