Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 5 st, Tulip-modell, märkta under fot "Wattenheimer Kunststoffwerke", Tyskland, 1970-tal, orangefärgad ulltextil, foten av gjuten aluminium, vitlackerad, sitthöjd ca 45

Bruksslitage

857980

2020-12-30