Stolar
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 5 st, Tulip-modell, märkta under fot "Wattenheimer Kunststoffwerke", Tyskland, 1970-tal, orangefärgad ulltextil, foten av gjuten aluminium, vitlackerad, sitthöjd ca 45
Bruksslitage
857980
2020-12-30