Emaljerade kärl

Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl
Emaljerade kärl

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

200 EUR

KÄRL, 11 st, emaljerad koppar, handmålade, olika storlekar 8 x 6 cm - 27 x 14 cm, Kina 1900-tal.

Slitage och emaljskador

857981

2020-12-27