Gunnar Stålbrand oljemålning

Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (Född 1925): clowner, olja på pannå, signerad, 61 x 100 cm.

857984

2021-01-09