Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR STÅLBRAND (Född 1925): clowner, olja på pannå, signerad, 61 x 100 cm.
857984
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här