Silverbesticksdelar Norge
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BESTICK, 12 dlr, silver, Norge, 1900-tal, bestående av 6 matskedar, 1 tårtspade, 1 köttgaffel, 2 stora serveringsskedar, 1 mindre serveringssked, 1 såssked, olika modeller, Norge, vikt ca 559 g
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
857993
2020-12-23