Silverbesticksdelar Norge

Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge
Silverbesticksdelar Norge

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BESTICK, 12 dlr, silver, Norge, 1900-tal, bestående av 6 matskedar, 1 tårtspade, 1 köttgaffel, 2 stora serveringsskedar, 1 mindre serveringssked, 1 såssked, olika modeller, Norge, vikt ca 559 g

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

857993

2020-12-23