Spegellampett 1900-talets första hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för 3 ljus, 1900-talets första hälft, bronserad metall, ca 47x40 cm

Foliering m skador

857995

2020-12-23