Coasters

Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters

Såld för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

COASTERS, 6 st, tenn och isolit (liknande bakelit), Wittsjö Sweden, 1950-tal, diameter 8,5 cm.

Bruksslitage.

857998

2021-01-16