Gunnar Norrman

Gunnar Norrman
Gunnar Norrman

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GUNNAR NORRMAN (1912-2005): sommarvind, numrerad, signerad och daterad, 40/65, G. Norrman 1969, bildmått ca 20x14 cm

Kuntoraportti

gulnad

858006

Päivämäärä:

2020-12-30