Gunnar Norrman
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
GUNNAR NORRMAN (1912-2005): sommarvind, numrerad, signerad och daterad, 40/65, G. Norrman 1969, bildmått ca 20x14 cm
Kuntoraportti
gulnad
858006
Päivämäärä:
2020-12-30