Serveringsvagn i furu

Serveringsvagn i furu
Serveringsvagn i furu
Serveringsvagn i furu
Serveringsvagn i furu
Serveringsvagn i furu
Serveringsvagn i furu

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, furu samt rökfärgat glas, på hjul, höjd ca 64, 63x45 cm

Bruksslitage

858007

2020-12-31