Helge Lindahl oljemålning

Helge Lindahl oljemålning
Helge Lindahl oljemålning
Helge Lindahl oljemålning
Helge Lindahl oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE LINDAHL (Sverige, 1898-1985):
"Stilleben", olja på duk, signerad, 54,5 x 65,5 cm.

858010

2021-01-16