Fat Kina 1700-tal

Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal
Fat Kina 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, blå underglasyrdekor av pioner, diameter ca 39 cm

Bruksslitage, tillverkningsdefekter.

858011

2021-01-16