Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, majolika, Rörstrand, omkring 1900, bladform med reliefdekor av ödla, larv, skalbagge och fjäril, längd 36 cm.
Något slitage och krackelyr efter ålder.
858013
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här