Skrivbord med uppsats sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, fanerad med björk, 1 lådor i sarg, uppsats med jalusi, invändigt med hyllor, höjd ca 77-111, 74x88 cm
Nyckel finns i kundtjänst
mindre fanerskada, bruksslitage
858018
2020-12-28