Skrivbord med uppsats sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, fanerad med björk, 1 lådor i sarg, uppsats med jalusi, invändigt med hyllor, höjd ca 77-111, 74x88 cm

Nyckel finns i kundtjänst
mindre fanerskada, bruksslitage

858018

2020-12-28