Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
KOPP MED FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose-färger av rosenkvist, diameter 9 respektive 14 cm.
Smärre ytslitage, nagg på fatets fotring.
858020
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här