Manschettknappar 18k guld

Manschettknappar 18k guld
Manschettknappar 18k guld
Manschettknappar 18k guld
Manschettknappar 18k guld
Manschettknappar 18k guld
Manschettknappar 18k guld

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, svenska importstämplar, monogramgravyr, längd 2 cm, vikt 5 gram.

Mindre bruksslitage.

858029

2021-01-10