Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, stomme av teak, utdragbar skiva vid ena kortsidan med svart laminat, höjd ca 56, 110x75 cm
Ställvist kraftigt slitage
858034
2020-12-30