Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage, krön med duvor och putto, ca 205x156 cm

Krönet med skador, senare bronsering

858044

2020-12-27