Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMERIKAUR, sent 1800-tal, Waterbury, valnötsfaner, sekundvisare, diameter ca 24 cm
ej funktionstestat
uppdragsnyckel
går vid inlämning
858058
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här