Tavlor med uniformer

Tavlor med uniformer
Tavlor med uniformer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLOR, 2 st, 1800-talets mitt, frankrike, motiv av militära uniformer, litografiska tryck,

Fuktfläckar

858067

2020-12-28