Stolar Ferdinand Lundquist

Stolar Ferdinand Lundquist
Stolar Ferdinand Lundquist
Stolar Ferdinand Lundquist
Stolar Ferdinand Lundquist
Stolar Ferdinand Lundquist
Stolar Ferdinand Lundquist

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, Ferdinand Lundquist, Göteborg, vitmålade, lösa klädda sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Färgbortfall, slitage

858070

2020-12-23