Bertil Petersson skulptur

Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur
Bertil Petersson skulptur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERTIL PETERSSON (född 1955): skulptur, plexiglas, monogramsignerad BP 2/12 2018, höjd 35, längd ca 50 cm

Bruksslitage

858072

2020-12-22