Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
CHAPAGNEKYLARE/ YTTERFODER, på PIEDESTAL, 1800-talets skut, underrede i smide, kylare/ foder i koppar, godronnerad, total höjd ca 84 cm
Brukslitage, bucklor
858074
2020-12-22