Champagnekylare/ ytterfoder på piedestal

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

CHAPAGNEKYLARE/ YTTERFODER, på PIEDESTAL, 1800-talets skut, underrede i smide, kylare/ foder i koppar, godronnerad, total höjd ca 84 cm

Brukslitage, bucklor

858074

2020-12-22