Rudolf Carlborg akvarell

Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell
Rudolf Carlborg akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): Berns Stora salongen, signerad och daterad 1951, akvarell, ca 40x31 cm

858083

2020-12-23