Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Självporträtt", signerad och daterad Sandelin -48, 13/60, etsning, ca 22x19,5 cm,
858088
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här