Börje Sandelin Självporträtt

Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt
Börje Sandelin Självporträtt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): "Självporträtt", signerad och daterad Sandelin -48, 13/60, etsning, ca 22x19,5 cm,

858088

2020-12-23