Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
RAGNAR HALLBERG (1892-1966): Parismotiv, dam på uteservering, signerad R Hallberg, olja på duk, ca 38x46 cm
Zustandsbeschreibung
858094
2020-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner