Fågelbad gjutjärn

Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn
Fågelbad gjutjärn

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅGELBAD, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, nyrokokostil, bemålade, höjd ca 75, diameter 34 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, rost

858140

2020-12-23