Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅGELBAD, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, nyrokokostil, bemålade, höjd ca 75, diameter 34 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, rost
858140
2020-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner