Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr., aluminium, 1900-talets mitt, bemålade, dekor av ormbunksblad, sitthöjd ca 41-44, bordets höjd 72, soffans längd 135 cm

Slitage, rost, färgbortfall

858143

2020-12-23