Karmstol Frank
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, "Modell 969", karmstol, Firma Svenskt Tenn, fanérad i mahogny, ryggbricka i rotting, klädsel i Josef Franks mönster "Primavera, sitthöjd ca 44 cm
Brukslitage, smärre ytskador
858159
2020-12-23