Karmstol Frank

Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank
Karmstol Frank

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, "Modell 969", karmstol, Firma Svenskt Tenn, fanérad i mahogny, ryggbricka i rotting, klädsel i Josef Franks mönster "Primavera, sitthöjd ca 44 cm

Brukslitage, smärre ytskador

858159

2020-12-23