Bengt Göran Karlsson färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT GÖRAN KARLSSON (Född 1954): Picknick dröm, färglitografi, signerad samt numrerad 4/50, arkmått ca 42x59 cm

858164

2020-12-27