Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLLE BONNIÉR (1925-2016): "Flisor IV", signerad och daterad Bonnier -63, gouache, ca 35x79 cm
858165
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här