Olle Bonniér gouache

Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache
Olle Bonniér gouache

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BONNIÉR (1925-2016): "Flisor IV", signerad och daterad Bonnier -63, gouache, ca 35x79 cm

858165

2020-12-23