Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition med blomma, signerad Birgitta Liljebladh, olja på duk, ca 57x52 cm

Obetydliga dukskador

858166

2020-12-23