Satsbord England

Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SATSBORD, 1 par, bonade, 3-delade, England, 1900-talets andra hälft, skivor med skinnimitation, höjd ca 56, 54x41 cm

Slitage, sprickor, ytskador

858191

2020-12-23