Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Landskapsmotiv,, signerad och daterad Ax Peter, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 25x34 cm

858202

2020-12-23