Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Pussmun, signerad Angelica Wiik, 131/220, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x24 cm

858203

2020-12-27