Stolar 1 par sannolikt från Italien

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 1 par, Chiavari-modell, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits, sitthöjd ca 50 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

858205

2020-12-23