Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 1 par, Chiavari-modell, 1900-talets slut, stomme i mässing, genombruten rygg med profilerade spjälor, svängda ben, fast stoppad sits, sitthöjd ca 50 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
858205
2020-12-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner