Birgit Broms färglitografi med collage

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Skridskoåkare, signerad och numrerad B Broms 70/90, färglitografi med collage, bladmått 38x52 cm

858208

2020-12-27