Caroline Af Ugglas färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

CAROLINE AF UGGLAS (född 1972): Kärlek till vatten, signerad C. Ugglas, 27/225, färglitografi, bildmått ca 52x79 cm

Kuntoraportti

858229

Päivämäärä:

2020-12-27