Caroline Af Ugglas färglitografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
CAROLINE AF UGGLAS (född 1972): Kärlek till vatten, signerad C. Ugglas, 27/225, färglitografi, bildmått ca 52x79 cm
Kuntoraportti
858229
Päivämäärä:
2020-12-27