Angelica Wiik färglitografi med glitter

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 12/290, bladmått ca 61x42,5 cm

858240

2020-12-27