Angelica Wiik färglitografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattljus", signerad Angelica Wiik, 19/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x43 cm
Kuntoraportti
858245
Päivämäärä:
2020-12-27