Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattljus", signerad Angelica Wiik, 19/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x43 cm

Kuntoraportti

858245

Päivämäärä:

2020-12-27