Berndt Friberg vas
2020-12-23
858261
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, brunglaserat stengods, Gustavsberg, signerad och daterad Friberg 1978, höjd 8 cm