Lyrbord 1900-talets början empirestil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYRBORD, 1900-talets början, empirestil, betsat lövträd, höjd ca 74, skiva 30x46 cm

Lagningar, ytskador

858267

2020-12-23